9 Şubat 2009 Pazartesi

Jennifer Hudson Grammy Kazandı51. Geleneksel Grammy Ödülleri sahiplerini buldu. Amerika'nın en büyük müzik ödülleri sayılan Grammy'ler dağıtılırken, daha önce blogumda yazdığım Jennifer Hudson yorumum aklıma geldi. Eğer Grammy de kazanırsa, hem Altın Küre, hem Oscar, hem de Grammy kazanmış çok az sayıdaki özel insanlardan biri olacağını söylemiştim. Evet, bu geceki törende Whitney Houston'ın elinden en iyi R&B albüm ödülünü aldı Jennifer Hudson ve sinemada da, müzikte de ne kadar büyük bir yetenek olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Spotlight adlı şarkı bence de geçtiğimiz yılın en iyi R&B parçasıydı. Bravo!

6 yorum:

her boku bilen adam dedi ki...

jennifer'ın kazanmasından çok senin dönmene sevindim valla :)

dizigunlukleri dedi ki...

hbba, ben de sevindim valla. 2 hafta ortalardan kaybolmak, ayıp ama haaaa :)

Popüler Yorum dedi ki...

hbba, ne diyim ki sana, insanları mutlu etme konusundaki başarına, çok sevindim mesajına:)

dizigünlükleri,
merak edilmek, bazen çok sevilmekten de önemlidir der bir şair... ben de hep katılırım... çok teşekkür ederim:)

orcun eray dedi ki...

sevgili popüler yorum. galiba ödülden haberinin olmayışı tamamen benim eşşekliğim :) bilgilendirme konusunda biraz başarısız olmuşum. geç kalan bu bilgilendirme için özür dilerim :)

çubuk makarna dedi ki...

vay be. bu kız bi de amerikan popstar yarışmasından ünlü olmuştu bildiğim kadarıyla
bizdekiler unutulup gitti...

Popüler Yorum dedi ki...

orcun, çok sevindiğimi ve beni ne kadar mutlu ettiğini bir kez de burdan yazayım... senin ödülünden beri daha bir güvenli yazıyorum blogumu:)

çubuk makarna, tam söylediğin gibi yarışma sonrasında birinci olmadığı halde almadığı ödül kalmadı:) ama bu yetenekle nasıl kaybolsun ki zaten:) sağol yorumuna...